<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1894732264084242&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Cambridge Partners logos

Дорогі колеги!

Усі в Cambridge University Press & Assessment були шоковані вторгненням Російської Федерації в Україну. Як організація, ми швидко працювали, щоб зрозуміти труднощі, з якими стикаються наші колеги та всі, з ким ми працюємо в Україні, і вжити необхідних заходів, щоб упевнитись в їх безпеці, а також безпеці їхніх сімей та друзів.

Зв’язавшись з деякими із вас, ми зворушені та натхненні вашим бажанням продовжувати навчання та викладання. Ми хочемо підтримати вас якнайкраще, і нижче наведено список безкоштовних ресурсів, які ми для цього зібрали разом.

Ресурси для вчителів

Викладання англійської мови онлайн MOOC (рейтинг 4,9)

Шукаєте більшої гнучкості у своїй педагогічній кар’єрі? Викладання англійської мови онлайн стає все більш популярним способом контакту з учнями, де б вони не знаходилися.

Дізнайтеся, як ефективно проводити онлайн-уроки англійської мови за допомогою відзначеного нагородами відкритого онлайн-курсу Massive Open Online Course (MOOC).
 

Cambridge Assessment Project для вчителів англійської мови в Україні – записи вебінарів

Проєкт складається з серії вебінарів для українських вчителів з метою їх знайомства з принципами міжнародних стандартів оцінювання, Загальноєвропейських компетенцій з володіння мовами (CEFR) та використання Cambridge English Qualifications як інструменту досягнення найвищих стандартів освіти.

Викладання в складних обставинах. Запис прямої трансляції

На цій сесії Кріс Соутон, автор книги «Викладання в складних обставинах», приєднується до редактора книги Скотта Торнбері, щоб поділитися інформацією та досвідом роботи в регіонах з військовими конфліктами, таких як Палестина, Непал, Нігерія, Ліван та Сомалі, щоб допомогти українським вчителям ефективно працювати в цих складних умовах.

Ресурси для батьків та молодших школярів

Гра для дітей Monkey Puzzles

Відвідайте улюблені місця нашої мавпи та грайте з нею у 8 міні-ігор, щоб перевірити свою англійську. Отримуйте доступ до нових ігор в міру свого прогресу, але обережно, ігри стають складнішими!

 • Рівень CEFR: A1-A2
 • Навички для відпрацювання: читання

Навчальні активності для маленьких учнів

Кожне заняття допоможе дітям практикувати принаймні одну із компетенцій, які ми перевіряємо на іспитах Pre A1 Starters, A1 Movers і A2 Flyers – читання та письмо, аудіювання або говоріння. Вони також містять слова, взяті зі списків слів, які використовуються для створення цих іспитів.

 • Рівень CEFR: Pre A1-A2

Відео для вивчення англійської мови з POCOYO

Ви ніколи не будете занадто молоді, щоб почати вивчати англійську! Ця проста ідея надихнула дитячий телеканал Pocoyo та Cambridge English на створення відео з вивчення англійської мови для дітей 2–6 років.

 • Рівень CEFR: Pre A1 до A2

Кахут (Kahoot!) для маленьких учнів

Отримайте задоволення, вивчаючи й практикуючи англійську мову та навички читання. Поєднуйте Kahoot! з вивченням списків слів (Cambridge English Word List) для рівнів Pre A1, A1 Movers та A2 Flyers, щоб зміцнити впевненість і точність.

 • Рівень CEFR: Pre A1 до A2

Співай і вчись

«Співай і вчись» — це наша серія відео для молодших школярів, покликана допомогти їм вивчити, запам’ятати та використовувати нову мову.

 • Рівень CEFR: Pre A1 до A2

Майнкрафт (Minecraft) навчальне видання

Отримайте безкоштовний доступ до нового світу Minecraft від Кембридж! Допоможіть молодшим учням попрактикувати свої навички англійської мови у веселій, інтерактивній формі з нашим новим світом Minecraft.
Залишайте заявку та запосиланням нижче та отримаєте код доступу з повними інструкціями на вашу електронну пошту!

 • Рівень CEFR: A1+

Ресурси для підлітків, їхніх батьків, та для дорослих

 

Відео та пісні для батьків учнів молодшої школи

Пісні, історії та розмальовки - ознайомтеся з нашими безкоштовними ресурсами та допоможіть своїй дитині вивчати англійську вдома. Вибирайте ресурси, які допомагають дітям навчатися за кембриджськими книгами, і загальні ресурси для додаткової мовної практики. Знайдіть ще більше порад та ідей щодо підтримки навчання вашої дитини в наших посібниках для батьків.

 • Рівень CEFR: від A1 до A2

Ресурси для підлітків та дорослих

У нас є багато безкоштовних онлайн-активностей, які допоможуть підліткам і дорослим практикувати свою англійську. Виберіть компетенцію, яку ви хочете практикувати, і рівень, який підходить саме вам.

 • 176 онлайн-активностей для практики англійської мови
 • Рівень CEFR: від A1 до C2

Додаток Exam Lift

Exam Lift – це мобільний додаток, який допоможе вам покращити свою англійську та підготуватися до іспитів A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools та B2 First for Schools.

Безкоштовна програма включає щоденні заняття, які заохочують вас практикувати всі компетенції англійської мови – читання, письмо, аудіювання та говоріння.

 • Рівень CEFR: від A2 до B2

Кембриджський словник (Cambridge Dictionary)

Отримайте чіткі значення та звукову вимову слів, фраз та ідіом британською та американською англійською з трьох найпопулярніших кембриджських словників англійської мови лише одним пошуком: Cambridge Advanced Learner's Dictionary, Cambridge Academic Content Dictionary та Cambridge Business English Dictionary.

 • Рівень CEFR: від A1 до C2

Кембриджський словник з мобільним додатком (Cambridge Dictionary +Plus app)

Вивчайте нові слова, покращуйте граматику та завантажуйте безкоштовні вікторини та списки слів. Cambridge Dictionary +Plus — це ваш надійний партнер, який допоможе вам з англійською.

 • Рівень CEFR: від A1 до C2

Пиши і вдосконалюй (Write & Improve)

Write & Improve, розроблений Кембриджським університетом, є безкоштовним онлайн-інструментом, який допоможе вам покращити ваші письмові навички англійською мовою.

 • Рівень CEFR: від A1 до C2

Exam Boosters

Тренажер для іспиту A2 Key та A2 Key для шкіл (без відповідей)

Комплексна екзаменаційна практика для студентів від Керолайн Чепмен, Сьюзен Уайт та Сари Даймонд

Тренажер для іспиту B1 Preliminary та B1 Preliminary для шкіл

Комплексна екзаменаційна практика для студентів від Хелен Чілтон, Шейли Дігнен, Марка Фонтена та Френсіс Трелоар)

Тренажер для іспитів B2 First і B2 First для шкіл (без відповідей)

Комплексна екзаменаційна практика для студентів від Хелен Чілтон, Шейли Дігнен, Марка Фонтена та Френсіс Трелоар)

Тренажер для іспитів для C1 Advanced (без відповідей)

Комплексна екзаменаційна практика для студентів від Керол Оллсоп, Марка Літтла та Енн Робінсон

Fun Skills Home Booklets

рівень 1

Весела підготовка до Pre A1 Starters охоплює всі навички, необхідні для підготовки в день іспиту.

рівень 2

Весела підготовка до Pre A1 Starters охоплює всі навички, необхідні для підготовки в день іспиту.

рівень 3

Весела підготовка до A1 Movers охоплює всі навички, необхідні для підготовки в день іспиту.